The best bookmaker bet365.artbetting.co.uk

The Best bookmaker bet365

Premuim Templates by www.bigtheme.net

SPONSORZY

Echo dnia

Echo dnia

Liturgiczny.pl

Echo dnia

Echo dnia

Echo dnia

Echo dnia

Echo dnia

Echo dnia

Dewocjonalia i akcesoria liturgiczne

MasterFoto

Organizatorzy

ZARAŻĘ CIĘ BOGIEM

Zarażę Cię Bogiem jest wspólnotą ewangelizacyjną działającą od 2008r. przy parafii Św. Wojciecha w Kielcach w formie Duszpasterstwa Akademickiego. Gromadzi na młodzież studiującą i pracującą z terenu miasta Kielce, która pragnie wzrastać w wierze poprzez wspólną modlitwę, spędzanie razem wolnego czasu oraz ewangelizację. Moderatorem wspólnoty od momentu jej powstania jest Ks. Marcin Boryń

http://www.zcb.wojciech.najlepsza.pl/

Duszpasterstwo Akademickie FRANCESCO

Grupa studentów , którzy pogłębiają swoją wiarę i szukają drogi życiowego powołania we wspólnocie. Dokonują tego poprzez spotkania modlitewne ze Słowem Bożym, spotkania dyskusyjne z ciekawymi ludźmi oraz uczestnictwo we wtorkowej adoracja Najświętszego Sakramentu. Opiekun: o. Adam Gęstwa.

http://francesco.kapucyni.pl/


Ruch Światło-Życie Diecezji Kieleckiej (znany jako Oaza)

Jeden z ruchów odnowy Kościoła według nauczania Soboru Watykańskiego II. Wspólnota ta powstała w Polsce w latach 60-tych, a jego założycielem był sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki. Aktualnie działa w parafiach całej Polski oraz w 30 innych krajach. Ruch gromadzi ludzi różnego wieku i stanu: młodzież, dzieci, dorosłych, rodziny, jak również kapłanów, zakonników, zakonnice i członków instytutów świeckich. Jego celem jest formacj(i)a dojrzałych i świadomych chrześcijan szczególnie poprzez spotkania w małych grupach oraz rekolekcje a także ożywianie lokalnych wspólnot Kościoła – parafii, dekanatów, diecezji.

Ks. Sławomir Sarek – Moderator diecezjalny RŚŻ

http://www.kielce.oaza.org.pl/

Domowy Kościół

Gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie, pomaga małżonkom umacniać swoją wiarę, pielęgnować miłość małżeńską, uczyć się rozwiązywania konfliktów, nawiązywać głębszy kontakt z dziećmi oraz doświadczać życia we wspólnocie. W diecezji kieleckiej funkcjonuje od 30 lat, obecnie gromadzi około 200 rodzin w 44 kręgach.

Jolanta i Marcin Brodzińscy – Para Diecezjalna DK

Ks. Adam Wilczyński – Moderator Diecezjalny DK

http://www.kielce.oaza.org.pl/dk/


Duszpasterstwo Akademickie „WESOŁA 54”

Wspólnota przy Centrum Duszpasterstwa Akademickiego skupiająca wokół siebie, jak sama nazwa wskazuje młodzież akademicką. Duszpasterzem Akademickim jest Ks. Rafał Dudała.
http://www.wesola54.pl

W Pieczy Najwyższego

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym której celem jest tworzenie cywilizacji miłości poprzez ożywianie modlitwy osobistej i wspólnotowej oraz otwieranie się na charyzmaty Ducha Świętego, udział w Eucharystii, słuchanie Słowa Bożego, dzielenie się dobrami duchowymi i materialnymi, jedność z Kościołem Katolickim. Wyznaczone cele realizuje poprzez aktywny udział w: Eucharystii, cotygodniowych spotkaniach modlitewnych połączonych z nauczaniem, dzieleniem w małych grupach oraz modlitwą wstawienniczą, comiesięcznych dniach wspólnoty oraz rekolekcjach wakacyjnych. Opiekun wspólnoty ks. Bogdan Szymkiewicz.
http://wpieczynajwyzszego.pl


Bardzo Nam Milosz

Zespół, który powstał przy parafii Trójcy Swietej w Jędrzejowie w 2005r. z inspiracji ks. Miłosz Hołdy. Zespół jest współorganizatorem takich projektów cyklicznych jak Chrześcijańskie Dni Kultury w Jędrzejowie oraz Piknik Rodzinny w Jędrzejowie oraz regularnie koncertuje w parafiach naszej diecezji. Bardzo nam Miłosz gra głównie swoje autorskie utwory do których można zaliczyć – „Idę za Tobą”, „Pasja – Wszystko w Twoich rękach”, „Pieśni Życia”, „Imię”, „Tam. Reqiem”.
http://www.bardzo-nam-milosz.com

Wspólnota Dobrego Słowa i Eucharystii

Wspólnota katolicką o charakterze biblijno-charyzmatycznym. Tworzą ją osoby, które czerpiąc z darów i charyzmatów hojnie udzielanych przez Ducha Świętego, w jedności z kościołem Rzymskokatolickim, żywo angażują się w wytrwałe budowanie wspólnoty z Panem Bogiem i bliźnimi. W dniu 15 grudnia 2010 r. Ksiądz Biskup Kielecki Kazimierz Ryczan zatwierdził kanonicznie i nadał kościelna osobowość prawną “Wspólnocie Dobrego Słowa i Eucharystii”, która w sensie prawnym jest kościelnym stowarzyszeniem prywatnym. Moderator ks. Leszek Starczewski.
www.wdsie.pl